boty do wymiany skinów csgo

Najlepsze Trade Boty CSGO (boty do wymiany skinów CS GO)

Boty w Counter-Strike: Global Offensive nie muszą jedynie oznaczać gracza, który nie popisuje się swoimi nadzwyczajnymi umiejętnościami, bo to także określenie na trade boty, czyli całkowicie zautomatyzowane strony do wymiany skórek CSGO. Przeczytaj więcej na ten temat i wybierz swojego ulubionego bota!

Najlepsze boty do wymiany skinów CSGO 🔝

🌐 Strona🎁 Bonus Ocena🔗 Przejdź
SkinsMonkeyDo $5 bonusu za darmo5.00Odwiedź stronę
SkinCashier3% więcej za skiny5.00Odwiedź stronę

Czym są Trade Boty CSGO?

Trade boty CSGO (lub boty do wymiany skinów CSGO) to strony internetowe, które umożliwiają wymianę własnych skórek CS:GO za inne, które posiada trade bot w swojej ofercie. Taka zamiana przedmiotów jest całkowicie zautomatyzowana, dlatego tak wielu graczy korzysta z tego typu stron, ale to nie jedyna zaleta.

Większość tego typu projektów cechuje się tym, że posiada bardzo niską prowizję (zazwyczaj 3-6%) za wymianę skinów CSGO z botem, co sprawia, że wymienianie skórek za pomocą takich stron jest bardzo opłacalne.

Jak działa wymiana skinów CSGO z botami?

Boty do wymiany skinów CS GO są bardzo proste w swoim działaniu, ponieważ tak naprawdę to wymiana własnych przedmiotów za inne, które są w posiadaniu bota. Jeżeli wybierzesz skiny, które są rozłożone na kilku różnych kontach trade bota to otrzymasz po prostu kilka ofert wymiany po kolei, które musisz zaakceptować. W sytuacji, kiedy zaoferujesz przedmioty przewyższające wartością niż te, które chcesz, to nadwyżka tej wartości trafi na twoje indywidualne saldo przypisane do konta Steam. Tego balansu możesz użyć np. podczas kolejnej wymiany lub po prostu możesz za te saldo zakupić skórkę.

skinsmonkey przyklad trade bota
SkinsMonkey – Przykład trade bota na skiny CS:GO oraz Rust

Czy opłaca się używać botów do wymian skinów CSGO?

Trade botów CSGO opłaca się używać jeżeli:

  1. zależy ci na szybkości zrobienia wymiany,
  2. chcesz mieć dostęp do dużej ilości skinów w jednym miejscu.

Dzięki botom do wymiany nie musisz szukać innego gracza z przedmiotami na których ci zależy, ponieważ ekwipunku botów wypełnione są ogromną ilością skórek (często są to dziesiątki tysięcy, a w przypadku największych stron nawet kilkaset tysięcy skinów). Dodatkowo masz pewność, że nie zostaniesz w żaden sposób oszukany podczas takiej wymiany.

Atutem o którym należy wspomnieć jest to, że w większości botów do wymian skinów CSGO masz opcję doładowania swojego salda za pomocą popularnych metod płatności, dzięki czemu jeśli zabraknie ci kilku złotych to możesz doładować portfel za pomocą wybranej metody płatności.

Jeśli chcesz znaleźć więcej sposobów na wymiany skórek to zajrzyj do naszego innego wpisu – Strony do wymiany skinów CSGO.

Jaki jest najlepszy bot do wymiany skinów?

Na ten moment najlepszym botem do wymiany skinów są:

  1. SkinsMonkey
  2. TradeIT.GG

Te strony są dokładnie sprawdzone i przetestowane przez setki tysięcy graczy i cechują się ogromnym wyborem skórek CS:GO w swojej ofercie.

doladowanie salda na tradeitgg
Możliwość doładowania salda na TradeIt

Jak używać botów do wymian skinów CSGO?

Używanie botów CSGO jest bardzo proste i ogranicza się do kilku kroków:

  1. Zaloguj się na wybranej stronie za pomocą konta Steam
  2. Wybierz skiny, które chcesz wysłać
  3. Wybierz przedmioty, które chcesz otrzymać
  4. Zaakceptuj ofertę wymiany, którą otrzymasz od botów strony

Te 4 kroki sprawiają, że w kilka sekund możesz mieć na swoim koncie nowe skórki. Wymiana skinów z botami to naprawdę sama przyjemność i duża oszczędność czasu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy używając trade botów można sprzedać skiny za pieniądze?

Nie do końca, ponieważ boty do wymiany skinów służą jedynie wymianie, a nie sprzedaży i na większości stron nie ma możliwości zamiany przedmiotów na pieniądze. Jeśli chcesz sprzedać skiny CSGO za pieniądze to zajrzyj do tego wpisu.

Podsumowanie

⭐ Najlepsza boty do wymiany skinów CSGO:SkinsMonkey
🎁 Największy bonus na start:SkinsMonkey
🔝 Top trade bot do wymiany skinów:SkinsMonkey
💵 Najmniejsza prowizja:SkinsMonkey

Other Articles

CS:GO
strony do sprzedazy skinow csgo
BlogCS:GO
najdroższe skiny w csgo

Leave a Reply