strony do sprzedazy skinow csgo

Strony do sprzedaży skinów CSGO

W twoim ekwipunku nagromadziło się dużo przedmiotów i szukasz miejsca gdzie możesz sprzedać skiny CS GO? Nie szukaj dalej, przygotowaliśmy listę najlepszych miejsc gdzie możesz opchnąć swoje skórki CSGO!

Najlepsze strony do sprzedaży skinów CSGO 🔝

🌐 Strona🎁 Bonus Ocena🔗 Przejdź
SkinsMonkeyDo $5 bonusu za darmo5.00Odwiedź stronę
SkinCashier3% więcej za skiny5.00Odwiedź stronę

Czym są strony do sprzedaży skinów CSGO?

Strony do sprzedaży skinów CSGO polegają na tym, że możesz na nich sprzedać skórki i inne przedmioty Steam za prawdziwe pieniądze. Strona przyjmuje od ciebie wybrane skiny, a następnie wypłaca ci środki za pomocą wybranej metody płatności. Pieniądze za sprzedane skiny możesz otrzymać na wiele sposobów, większość ze stron oferuje wypłaty poprzez przelew na konto bankowe lub konto PayPal.

Gdzie sprzedać skiny CSGO w 2023 roku?

DMarket, SkinPort to najlepszy wybór, ale wszystko zależy od Twoich preferencji. Na naszej stronie możesz znaleźć recenzje wszystkich marketów ze skinami CSGO, a dzięki krótkim podsumowaniom możesz samodzielnie wybrać, gdzie sprzedasz swoje przedmioty. Strony zazwyczaj różnią się dostępnymi metodami wypłaty, ale także cenami. Warto sprawdzić kilka ze stron, aby uzyskać za skiny jak najwięcej!

Jak działa sprzedaż skinów CSGO?

Sprzedawanie skórek CS GO może przebiegać na wiele sposobów, których opis poznasz poniżek:

  • Strony typu cash-out – są to strony, które skupują skiny CSGO za określony procent i wypłacają natychmiastowo prawdziwe pieniądze. Zaletą tego typu serwisów jest to, że kasę otrzymasz zazwyczaj od razu, bez czekania na to, aż inny użytkowników kupi od ciebie skórkę. Oczywiście za swoje skiny CS:GO otrzymasz mniejszą sumę, ale nie będziesz musiał długo czekać na środki.
  • Strony typu market – są to wirtualne markety (CSGO marketplace), gdzie możesz wystawić swoje skórki za określoną kwotę, a następnie poczekać na kupującego. Sprzedaż skinów CS GO tą metodą jest wolniejsza, ale za swoje przedmioty otrzymasz większą sumę pieniędzy.

Pamiętaj, aby zastanowić się przed sprzedażą przedmiotów nad tym czy potrzebujesz natychmiastowo sprzedać skiny. Jeśli możesz chwilę poczekać to zalecamy skorzystanie z marketplace.

Czy warto korzystać ze stron do sprzedaży skórek?

W większości sytuacji tak, ponieważ dzięki temu możesz ominąć rynek Steam, który ogranicza twoje możliwości jeśli chodzi o wypłatę środków z tej usługi. Sprzedając wirtualne przedmioty na rynku Steam, pieniądze za transakcje trafiają do twojego portfela i środki te pozostają na twoim koncie Steam. Tymi środkami możesz operować tylko na Steamie, co oznacza, że możesz za balans portfela zakupić nowe gry lub inne przedmioty na rynku społeczności Steam.

Skorzystanie ze stron do sprzedaży skinów pozwala ci na ominięcie rynku Steam, a zarobione pieniądze za skiny CS GO możesz otrzymać na wybrany portfel internetowy z którego możesz wysłać je gdzie tylko chcesz.

Czy opłaca się sprzedawać skórki CSGO na rynku Steam?

To zależy od tego czy chcesz otrzymać realne pieniądze czy środki na portfelu Steam. Każde konto Steam ma przypisany portfel na którym znajdują się środki, które możesz wykorzystać na zakup kluczy do gier lub na rynku Steam. Plusem korzystania ze stron do sprzedaży skórek CSGO jest to, że z pieniędzmi możesz zrobić później co tylko chcesz.

Jak korzystać ze stron do sprzedaży skinów CSGO?

Jeśli chcesz sprzedać skiny CSGO za pomocą stron opisanych w tym poradniku to procedura zazwyczaj będzie wyglądać tak samo.

  1. Użyj podczas logowania metody “Konto Steam”
  2. Podaj swój adres wymiany i ustaw ekwipunek na publiczny
  3. Wybierz skiny CSGO, które chcesz sprzedać
  4. Zaakceptuj ofertę wymiany

W zależności od typu strony pieniądze otrzymasz natychmiast (w przypadku stron cashout) lub po jakimś czasie (w przypadku stron marketplace). Pamiętaj, że każda strona poprosi cię o adres wymiany (Steam Trade URL) co jest standardowym zabiegiem. Bez niego strona nie będzie widziała twojego ekwipunku oraz skinów CS:GO, które masz w inventory.

skincashier strona do sprzedazy skorek
SkinCashier – popularna strona do ekspresowej sprzedaży skinów CSGO

Jak nie dać się oszukać korzystając z takich stron?

Handel skinami nie jest niestety najbezpieczniejszy, ponieważ wirtualne przedmioty w łatwy sposób można stracić, dlatego przestrzegaj poniższych zasad jeśli chcesz bezpiecznie sprzedawać przedmioty z Counter-Strike: Global Offensive.

Zawsze zweryfikuj czy jesteś na dobrej stronie

Zwróć uwagę na adres na którym się znajdujesz. Nie powinien on mieć żadnych literówek, a kłódka powinna świecić się na zielono. Możesz zweryfikować poprawność adresu strony wyszukując ją np. na Twitterze lub Instagramie.

Podczas logowania sprawdź czy to prawdziwa strona Steam

Platformę Steam upatrzyli sobie hackerzy i bardzo często przejmują dane kont użytkowników. Jeśli na danej stronie jest opcja logowania się kontem Steam, sprawdź czy logujesz się w prawdziwym panelu logowania. W przeciwnym razie twoje skiny CS GO są w niebezpieczeństwie.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie metody płatności są dostępne?

To zależy od strony, ale zazwyczaj dostępne są: PayPal, przelew bankowy, Payeer, Qiwi, YoMoney, kryptowaluty, ZEN, Neteller, Neosurf, Skrill i inne.

Ile trwa sprzedaż skórek CSGO?

Sprzedaż jest natychmiastowa, jednak otrzymanie pieniędzy jest zależne od wybranej metody płatności. W przypadku większości metod wypłata jest natychmiastowa.

Podsumowanie

⭐ Najlepsza strona do sprzedaży skinów CSGO:SkinsMonkey
🎁 Największy bonus na start:SkinsMonkey
🔝 Top strona do sprzedaży skinów:SkinCashier
💵 Najmniejsza prowizja:SkinsMonkey

Other Articles

CS:GO
strony do wymiany skinów csgo
Strony do wymiany skinów CSGO
CS:GO
boty do wymiany skinów csgo

Leave a Reply