strony do wymiany skinów csgo

Strony do wymiany skinów CSGO

Zastanawiasz się gdzie wymieniać skiny CS GO? Przygotowaliśmy specjalnie dla was zestawienie wszystkich dostępnych stron, dzięki którym zdobędziesz nowe skórki do CS’a!

Lista stron do wymiany skinów CSGO 🔝

🌐 Strona🎁 Bonus Ocena🔗 Przejdź
SkinsMonkeyDo $5 bonusu za darmo5.00Odwiedź stronę
SkinCashier3% więcej za skiny5.00Odwiedź stronę
DMarket5% bonusu5.00Odwiedź stronę
TradeIT.GG3% bonusu5.00Odwiedź stronę
SkinWallet2% bonusu5.00Odwiedź stronę

Czym są strony do wymiany skinów CSGO?

Strony do wymiany skinów CSGO to internetowe aplikacje, które pozwalają na szybką wymianę przedmiotów na Steam. Za pomocą takich stron możesz kupić nowe skiny, sprzedać je lub wymienić za inne. Wiele z tych stron oferuje każdą z poprzednio wymienionych funkcji.

Pewnie zastanawiasz się jaki jest cel korzystania z takich stron, skoro istnieje Steam Market – odpowiedź jest bardzo prosta. Kiedy sprzedajesz swoje skiny CSGO na Rynku Steam, pieniądze są zatrzymywane na portfelu Steam i nie możesz ich wypłacić np. na swoje konto bankowe lub za pomocą PayPal (zobacz więcej o stronach do sprzedaży skórek). Korzystając ze stron do wymian skinów CSGO możesz wymieniać skiny bez udziału Rynku Społeczności Steam korzystając jedynie z funkcjonalności tworzenia ofert wymiany.

top 5 stron do wymiany skinow csgo
Infografika z 5 najlepszymi stronami do wymian skinami CSGO

Jak działa wymiana skinów CSGO?

Wymiana skinów CSGO polega na tym, że możesz wymieniać się swoimi przedmiotami za skiny znajdujące się w ekwipunku innego gracza. Wymienianie się na Steam jest dostępne dla każdego i wystarczy, że utworzysz ofertę wymiany, gdzie musisz wybrać skiny ze swojego ekwipunku, które chcesz wysłać, a następnie skórki, które chcesz otrzymać. Uwaga! Z handlu na Steam wykluczone są osoby z aktywnymi blokadami VAC (Valve Anti-Cheat) lub innymi banami blokującymi wymiany (np. blokada społeczności).

Jest kilka rodzajów stron na których możesz wymienić skiny, które poznasz poniżej.

Rodzaje stron do wymiany skinów CSGO

 • trade bot/automatyczne boty – strony te umożliwiają wymianę własnych przedmiotów Steam za skiny z ekwipunka botów, często możesz także doładować swoje saldo na takiej stronie, aby następnie zakupić pożądane skiny. Największą zaletą botów jest automatyczna wymiana skinów, ponieważ nie musisz szukać innych użytkowników chętnych do wymiany.
 • rynki, marketplace, sklepy – są to strony umożliwiające zakup skinów CS:GO za prawdziwe pieniądze. Takie firmy umożliwiają doładowanie portfela za pomocą wielu różnych metod płatności. Zazwyczaj znajdziesz tutaj najlepsze ceny skórek.

Jak korzystać ze stron do wymieniania skinów CS:GO?

Do korzystania z takich stron potrzebujesz jedynie konto Steam oraz skórki CSGO, które są dostępne do handlu. Pamiętaj, że przedmioty z Counter-Strike: Global Offensive mają nałożoną 7-dniową blokadę handlu po dokonaniu wymiany. Jeśli korzystasz ze stron do wymiany skinów CSGO to pamiętaj o tym, aby w twoim ekwipunku Steam był dostępne przedmioty do wymiany.

Wymiana skinów CSGO za pomocą stron jest bardzo prosta i wystarczy, że:

 1. Zarejestrujesz się na wybranej stronie
 2. Wybierzesz przedmioty, które chcesz
 3. Zaakceptujesz ofertę wymiany
 4. Potwierdzisz ją w aplikacji mobilnej

Jeśli chcesz wymienić skiny to twoje konto Steam musi posiadać aktywne uwierzytelnienie za pomocą aplikacji na telefonie. Bez tego nie będziesz miał możliwości utworzenia żadnej wymiany. Oprócz tego pamiętaj, aby ekwipunek Steam był ustawiony na publiczny, inaczej systemy stron do wymiany skinów nie będą mogły pobrać twojego ekwipunku.

skinsmonkey
SkinsMonkey – najlepiej oceniania strona do handlowania skinami CSGo wg użytkowników

Jak bezpiecznie korzystać ze stron do wymiany skinów CSGO?

Przestrzegaj poniższych zasad, aby być pewnym, że twoje skiny CS:GO są bezpieczne:

 1. Podczas każdej wymiany zweryfikuj konto, które wysyła ci ofertę wymiany
  Hackerzy bardzo często podszywają się pod konta naśladując najlepsze strony. Podmieniają awatar, nazwę, często opis i doskonale fałszują swoją osobę. Podczas każdej wymiany z botami stron do handlu skinami CSGO otrzymasz podpowiedź pozwalającą na odróżnienie prawdziwej oferty wymiany od fałszywej. Zawsze upewnij się, że oferta wymiany jest prawdziwa!
 2. Upewnij się, że jesteś na odpowiedniej platformie
  Kolejną metodą oszustów jest to, że łudząco podobnie podrabiają strony internetowe znanych stron do wymieniania się skinami. Domeny często bardzo przypominają oryginał (zawierają jakąś literówkę), a wygląd strony nie odbiega od prawdziwych stron. Zawsze podczas korzystania z takich stron upewnij się, że nie jesteś na podrobionej stronie. Możesz to sprawdzić na przykład weryfikując adres na którym się znajdujesz i porównać go z tym podanym na social media danej firmy.
 3. Zaloguj się na stronie, ale bądź bardzo uważny, kiedy wyskoczy okno Steam
  Kiedy klikasz “Zaloguj się za pomocą Steam” na stronie do wymiany skinów CSGO to koniecznie sprawdź czy panel logowania jest prawdziwy. Taki panel zazwyczaj otwiera się w nowym oknie i jest w oficjalnej domenie steamcommunity.com. Jeśli zalogujesz się do swojego konta Steam w fałszywym panelu to twoje skiny CS:GO są bardzo zagrożone! Jak najprędzej wtedy usuń swoje klucze API i zmień hasło do konta.

❓ Najczęściej zadawane pytania

Jak efektywnie korzystać ze stron do wymiany skinów CSGO?

Pamiętaj, aby przejrzeć wszystkie dostępne strony do wymian skinami, ponieważ różnice cenowe czasem potrafią być ogromne. Jeśli szukasz konkretnej skórki, przejrzyj wszelkie oferty.

Strony do wymian skinami CSGO – kody promocyjne I kupony

Korzystając z naszej strony masz pewność, że zostaniesz przekierowany do najlepszej oferty. Dzięki współpracy z właścicielami stron do handlu skórkami, dajemy naszym użytkownikom najlepsze możliwe profity i bonusy powitalne.

Czym jest wymieniarka skinów CSGO?

Wymieniarka skinów CSGO to nazwa na strony do wymian skórek używana przez część graczy w Polsce.

Podsumowanie

⭐ Najlepsza strona do wymian CSGO:SkinsMonkey
🎁 Największy bonus na start:SkinsMonkey
🔝 Top strona do sprzedaży skinów:SkinCashier
💵 Najmniejsza prowizja:SkinsMonkey

Other Articles

CS:GO
strony do sprzedazy skinow csgo

Leave a Reply